Smartwatch A1 - obserwować, gdzie można kupić najtaniej, jak to działa?
Zdrowie i Ty

Smartwatch A1 – obserwować, gdzie można kupić najtaniej, jak to działa?

Opis

SmartwatchA1 (W8) – tanie elegancki zegarek

Smartwatch A1

SmartwatchA1 to kolejny świetny odcinek inteligentny zegarek tani. Kolejny model nazwa Inteligentny zegarek W8. A1 inteligentny zegarek będzie odwoływać się do fanów Apple, w przeciwieństwie do modelu GT08 mają jeszcze większe podobieństwo do słynnego „Apple” marki. Inteligentny zegarek W8 mają prawo, dokładnie tak samo jak

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Apple Obserwować, jak również lokalizację godzin przycisk A1 jest taka sama jak „jabłko”. SmartwatchA1 mieć dobrą konstrukcję i taką samą funkcjonalność.

A1 inteligentny zegarek – przegląd

SmartwatchA1 jest wykonany z

metalowego korpusu, malowane z wysokiej jakości trwałego wykończenia. Urządzenie dostępne jest w następujących kolorach: czarnym i srebrnym. Paski na gadżet to czarny, czerwony, zielony, niebieski i biały. Obudowa urządzenia ma prostokątny kształt z nieco zaokrąglonymi krawędziami. Urządzenie jest wyposażone w jeden przycisk fizycznej znajduje się po prawej stronie obudowy, powyżej środka, jak w zegarku Apple. Model przycisk A1 jest spinning, ale obrót jest tylko dekoracyjny. Po naciśnięciu przycisku, aby włączyć / wyłączyć zegarek, a także włączyć / wyłączyć wyświetlanie obrazu.

Po lewej stronie ciała gadżetu ma wtyk dla bezpiecznie obejmujące złącze USB do ładowania inteligentny zegarek. Karta SIM i karta pamięci są umieszczone pod tylną pokrywą urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego. Aby zdjąć pokrywę, należy zaczepić palcem na półkę z jednej strony.

Bransoletka Inteligentny zegarek W8 wystarczająco elastyczny wykonany z miękkiej i przyjemnej w dotyku silikonu. Pasek jest dość trwały i niezawodny. To nie jest łatwe do złamania. Jak już wspomniano, zapięcie jest skonstruowany docierane i posiada bezpieczne zapięcie. Arbitralnie, bransoletka cofnie.

SmartwatchA1 – funkcja

Połączenia – SmartwatchA1 mogą być używane niezależnie, po zainstalowaniu karty SIM w gadżecie. W ten sposób inteligentny zegarek stał się pełnoprawnym SmartWatch na strony, z której można zadzwonić, a zatem odbierać połączenia przychodzące, godziny SIM.

SMS -., Jak również dowolny smartfon, elegancki zegarek W8 nie mówiąc tekstylny, nie wspominając, wysyłanie i odczytywanie ich z innymi abonentami

Wyświetla czas . SmartwatchA1 jest nadal i zegarki. I do wyświetlania czasu w urządzeniu jest domyślnie preinstalowanym z trzema różnymi wyświetlaczu. można wybrać w zależności od smaku. Nawiasem mówiąc, są

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

rzemieślnicy, którzy pereproshit gadżet, zestaw zupełnie nowy wyświetlacz wyświetlający czas.

Wskaźniki zdjęcie

Komunikat . Smartphone – smartfon, zegar zegarek. Ale wciąż główną funkcją inteligentnego zegarka jest

otrzymywanie powiadomień z różnych aplikacji na smartfonie. W tryb parowania, SmartwatchA1 z telefonem komórkowym poprzez Bluetooth, będziesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich połączeń przychodzących na telefon komórkowy. Również otrzymasz powiadomienie SMS, pierwszy wiersz, który może być odczytany po prostu patrząc na zegar. I instalacji specjalnych aplikacji mobilnych dla inteligentnego gadżet o nazwie BT Notifier elegancki zegarek elegancki zegarek W8 otrzyma powiadomienie o absolutnie wszystkich aplikacjach telefonu.

funkcje fitness. Obejrzyj inteligentny zegarek W8 mają niemal wszystkie cechy trackerów fitness. Ten krokomierz i licznik spalonych kalorii. Ponadto jest tam monitoring

Smartwatch A1

i monitorowanie trybu uśpienia siedzący tryb życia.

Kalkulator – gadżet ma wbudowany kalkulator. A jeśli nic innego nie możemy dzielić, mnożyć, dodawać i odejmować liczby w górę, używając przebiegły urządzenie bezpośrednio ze swojego nadgarstka.

rejestrator – inteligentny zegarek W8 obdarzony dyktafonu. Aby go wykorzystać, nie zapomnij, aby ustawić kartę pamięci urządzenia, aby zapisać swoje nagrania na rejestratorze.

Kalendarz jest jeszcze jedna przydatna aplikacja w swojej inteligentnej gadżetu. Kiedy kalendarz jest, dosłownie iw przenośni na wyciągnięcie ręki, nie przegap ważnych wydarzeń z jego „kalendarza”.

Multimedialnych – na SmartwatchA1 można ustawić wiele alarmów. Można ich używać jak budzi się rano i po prostu jako przypomnienie.

audio i wideo. Inteligentny zegarek inteligentne W8, można użyć albo sterować odtwarzaniem muzyki na smartfonie lub słuchać muzyki same pliki godzin. Jednocześnie, można słuchać muzyki przez głośnik

godzinach lub poprzez podłączenie przez Bluetooth na głośniku lub słuchawkach Bluetooth. Ponadto, urządzenie pozwala na oglądanie filmów w niektórych formatach bezpośrednio na swoim nadgarstku.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Camera Control smartphone . Jedną z cech inteligentnych godzin A1 jest zdalnie aparat telefon podłączony przez Bluetooth. Może to być przydatne na przykład w celu wykonania autoportretów, wyciągając rękę jak najdalej od siebie.

Anti – utracone – lub funkcja Antypater. Przydatną cechą dla tych, którzy oglądać telefon A1 nie pozwoli Ci stracić swój telefon. Po tym wszystkim, kiedy anty-lost, zegarek będzie generować sygnał po wyjęciu z zsynchronizowanych smartphone dla więcej niż 10 metrów.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że SmartwatchA1 (W8) jest doskonałym wyborem wśród niedrogich inteligentnego zegarka. Mają ładny wygląd i posiada szeroki zakres funkcji.

W8 Inteligentny zegarek – funkcje:

CPU: MTK6260A 364 MHzПамять: operacyjne 128 MB + 64 MB wewnętrznej. Dostępne karty pamięci TF do 32 Bekran: 1.54”TFT HD 240 * 240 pixelaspect: 2G; Bluetooth 3.0; GSM 850/900/1800/1900 MHzsim karta micro sim cardКамера: 1,3 Mrhanky: Wielojęzyczny (rosyjski – na wyposażeniu) tracker fitness: krokomierz, liczenie kalorii, siedzący tryb monitorowania, kontroli jakości supoderica: Audio: MP3, MP4 video: AVI , Zdjęcie: JPG, z PNGФункции: Połączenia, SMS i powiadomień o połączeniach, SMS, żadnej aplikacji; Internet 2G, odtwarzacz audio i wideo; aparat fotograficzny; multimodeling; anty-lost, kalkulator, kalendarz, dyktafon, kontrolować kamerę smartfonu itp Bateria: 350 mAh

Smartwatch A1

Li – polimer accumulationtraits OS: Android (pełną), iOS (pełne)

You may also like...